وجود یک لوله پلیکا در خانه دسترسی Wi-Fi را پنج برابر افزایش می دهد

انواع مختلف لوله پلیکا لوله کشی را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد، از حمل آب به شیر آشپزخانه گرفته تا انتقال زباله به سیستم فاضلاب.

این نوع سیستم های زهکشی و تحویل از زمان های قدیم وجود داشته است یونانی ها از لوله پلیکا برای انتقال آب به خانه ها و ساختمان های عمومی استفاده می کردند.

با حرکت به اوایل قرن بیستم، موادی مانند چدن، تراکوتا، مس و فولاد گالوانیزه محبوبیت بیشتری پیدا کردند.

همانطور که درک ما از مسمومیت با سرب توسعه یافت، همه چیز حتی بیشتر تکامل یافت امروزه انواع مختلفی از لوله پلیکا وجود دارد که هر کدام برای هدف خاصی استفاده می شوند.

لوله پلیکا معمولاً به عنوان بخشی از سینک، توالت یا خط تخلیه دوش استفاده می شود لوله پلاستیکی آن برای این نوع استفاده ایده آل است زیرا بهتر از سایر انواع لوله ها از آب در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند.

لوله

این قابلیت همچنین باعث دوام فوق العاده لوله پلیکا می شود لوله پلیکا تا زمانی که در معرض نوعی آسیب قرار نگیرند، عمر نامحدودی خواهند داشت.

لوله پلیکا همچنین قادر به تحمل فشار بالای آب است به همین دلیل است که می تواند به عنوان خط اصلی تامین آب خانه شما نیز باشد.

همچنین یک ماده سبک تر است که کار با آن را نسبت به لوله های سنتی گالوانیزه فولادی راحت تر می کند لوله های پی وی سی همچنین دارای پوشش داخلی صافی هستند که از تجمع رسوب محافظت می کند و آنها را در برابر انسداد مقاوم تر می کند.

معایب اطراف لوله پلیکا شامل گزینه های اندازه محدود، ناتوانی در مقاومت در برابر آب گرم و نگرانی در مورد سمیت است.

اگرچه لوله پلیکا تمام استانداردهای تعیین شده توسط مؤسسه استاندارد ملی آمریکا را برآورده می‌کند، اما نگرانی‌هایی وجود دارد که ممکن است مواد شیمیایی پلی‌وینیل کلراید را وارد آب آشامیدنی کند و به طور بالقوه باعث مشکلات تنفسی و تولید مثلی شود.

به همین دلیل است که برخی از ایالت ها لوله های لوله کشی PVC را از انتقال آب آشامیدنی ممنوع کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *